Het team

FUNCTIE NAAM TELEFOON   E-MAIL  
  Algemeen 030-6957700   info@pelster.nl
  Digitale facturen 030-6957700   factuur@pelster.nl
Directie Willem-Jan Geesink 06-51155313   willem@pelster.nl
Verkoop Mark Sloos 06-53347576   marksloos@pelster.nl
Verkoop Mark Wilting 06-53499347   markwilting@pelster.nl
Order Thijs Koster 030-6957700    thijs@pelster.nl
Financieel Marjolijn de Greef 030-6957700   marjolijn@pelster.nl
Studio Mark Versluys 030-6957700   mark@pelster.nl
Studio Michel Wennekes 030-6957700   michel@pelster.nl
Verkoop Lizan Geesink 030-6957700   lizan@pelster.nl

© Copyright 2018 Kentekenplaathouders.nl - onderdeel van Pelster

Ontwerp & realisatie : Juice
up